Noclegi nad morzem >>>>  Jastrzębia Góra >>>>  pensjonaty nad morzem >>>>  pałace nad morzem
Pensjonat położony jest ok. 450m od morza i 400m od lasu. Jego usytuowanie na wzgórzu, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika z sadzawką, stwarza wyjątkową atmosferę.

Obiekt składający się z 12 pokoi (w tym jeden 2 - pokojowy apartament) jest wiernym odwzorowaniem XIX wiecznych pałaców.

Dla tych z Państwa, którzy lubią przechadzki w okolicy morza, warto dodać, że spacer do centrum Jastrzębiej Góry trwa zaledwie 10 minut.

Jeden z głównych kurortów wypoczynkowych nad polskim morzem jest odwiedzany i doceniany przez wielu turystów, którzy powracają tu każdego lata.

Jastrzębia Góra to stara osada, charakteryzująca się przepięknym wybrzeżem klifowym i słynie ze swoich walorów klimatycznych. Wieczorami centrum tętni życiem. Ludzie spotykają się w niezliczonych restauracjach, barach i night klubach.

To miejsce oferuje to, co najlepsze: słońce, piękno krajobrazu i niezapomniane wrażenia.

Jastrzębia Góra oferuje bardzo wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Żeglarstwo, pływanie, łowienie ryb, tenis, jazdy konne to tylko niektóre z nich.

Przede wszystkim jednak, nie można pominąć wspaniałych plaż, które są największym atutem Bałtyku. Wszystko to blisko "Pałacu na Wzgórzu".

Przytulne, wygodne i przestronne pokoje są dobrze umeblowane. Łazienki (w każdym pokoju) z prysznicami są czyste i bardzo starannie wykonane. Część pokoi ze wspaniałym widokiem na ogrod z zagajnikiem brzozowym i sadzawka, oraz na latarnie morską w Rozewiu. W pogodne dni widać w oddali morze.

Po wyczerpującym dniu zapraszamy do 140m² salonu na wspólne spędzanie wieczoru przy kominku.
Pałac Na Wzgórzu Pałac Na Wzgórzu Pałac Na Wzgórzu Pałac Na Wzgórzu Pałac Na Wzgórzu Pałac Na Wzgórzu Pałac Na Wzgórzu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

VALID XHTML 1.0